organizacja konferencji a prawo do odliczenia vat

organizacja konferencji a prawo do odliczenia vat

30. rocznica z AIDS 30 lat od CDC MMWR Zgłoszone Pierwsze przypadki AIDS w USA

05 czerwiec 2011 oznacza 30 lat od CDC MMWR (U. z Centers for Diseases Kontroli) odnotowano pierwsze przypadki AIDS w Stanach Zjednoczonych

Na piątej czerwca w 1981 roku CDC poinformował o pierwszych znanych przypadków AIDS (Acquired Immune Deficiency Syndrome). Chociaż choroba brakowało nazwę w tym wczesnym raporcie, objawy były jasne i czytelne. Pierwszy powszechny problem z HIV / AIDS uderzyło w San Francisco, a oni szybko doświadczyły epidemii. Nawet dziś, prawie 16.000 pacjentów HIV Obecnie mieszkam w mieście i szacuje się dwie osoby zakażone każdy dzień, wstrząsającym świadectwem, że mimo ogromnego postępu w leczeniu tej choroby, problem jest daleki od zakończenia. Naukowcy szacują, że 56.000 lub więcej są zakażone wirusem HIV rocznie.

Z okazji 30. rocznicy dnia, w którym po raz pierwszy odnotowano AIDS, AIDS Foundation w San Francisco współpracuje z ponad stu wolontariuszy umieścić gigantyczną czerwoną wstążkę na AIDS Twin Peaks San Francisco. Dwadzieścia pięć plandeki kompromis wstążkę, która wynosi 225 stóp długości i 165 stóp szerokości i jest widoczna w różnych miejscach w całym mieście i Bay Area. Taśma pozostaną na miejscu aż do 19 czerwca. Rzecznik organizacji mówi, że taśma ma służyć jako przypomnienie badań prowadzonych w mieście na AIDS i HIV, a symbolizują zaangażowanie w San Francisco do bycia liderem w walce z tą śmiertelną chorobą.

Fundacja powstała zaledwie rok po pierwszych doniesień o chorobie, w 1982 roku organizacja działa, aby pomóc zmniejszyć liczbę nowych zakażeń, łącząc edukację i rzecznictwo, zapewniając jednocześnie usługi, aby zapobiec chorobom i opieki dla osób poszkodowanych przez nią. Ich niestrudzonym wysiłkom nadal codziennie, pracuje w „punktu zerowego” i walkę do końca choroby w samym mieście, gdzie to się zaczęło. I choć ich praca i praca wielu organizacji i naukowców z całego świata pomogła poprawić długowieczność osób cierpiących na HIV, jest jeszcze wiele do zrobienia.

Ogólnopolskie wskaźniki nowych zakażeń HIV rośnie tylko wśród jednej grupy, gejów i biseksualistów. Zapewnienie ludziom informacji oraz środków zapobiegawczych są jedynymi sposobami obecne zwalniać tych zakażeń. Szczepionki są wciąż rozwijane od lat i chociaż liczne przełomy w dziedzinie zwalczania HIV i komórek opóźnienia zostały dokonane, lekarstwo jest nadal prawdopodobne dekady dalej. Spowolnienie rozprzestrzeniania się HIV poprzez informowanie osób zagrożonych gdyż jest to usługi celne gdynia najlepszy sposób, aby pomóc w walce przeciwko niej. Trzydzieści lat później, a walka z AIDS jest nadal w toku. Ale każdy dzień przynosi nam jeden krok bliżej do zwycięstwa. Twin Peaks Ribbon jest przypomnieniem tego.

Artykuł dzięki:

Author: salekonferencyjnekrakow.pl

Share This Post On