organizacja konferencji jako usluga kompleksowa

Certyfikowany Meeting Planner

Certified Meeting Planner (CMP) jest również Certified Meeting Professional CMP. Certyfikat jest oferowany przez Radę Przemysłu konwencją. Nie jest łatwo stać się certyfikowanym Meeting Planner jak certyfikacja wymaga edukacji, a także doświadczenia. Certyfikowanego certyfikacja Meeting Planner jest najbardziej prestiżowy certyfikat przemysłu spotkań, konferencji, sympozjów i wystaw. Certyfikat przyznawany jest tylko do tych osób, które osiągnąłem najwyższy poziom zaawansowania w realizacji planów. Rada Przemysłu Konwencja uruchomiła program Planner Certified Meeting w 1985 roku.

Co to ma

Jak już wcześniej wspomniano, nie jest łatwo stać się certyfikowanym Planowanie konferencji. Każdy kandydat na świadectwie musi być wysokiej wykonawca i dużą wiedzę nie tylko na temat procesu planowania spotkań, ale także o sprawach korporacyjnych w ogóle. Mają też być chętny do zrozumienia niuansów i sztuka i nauka spotkania planowania i zarządzania oraz entuzjastycznie modernizacji ich dotychczasową wiedzę o planowaniu spotkań. Kandydaci muszą także mieć świadomość najlepszych praktyk i etyki w biznesie spotkanie zarząd i musi wykazać zapał do opracowania nowszych metod lepszej koordynacji spotkań i zarządzania. Celem certyfikacji Certified Meeting Professional jest umożliwienie Certified Meeting Planner, aby dodać wartość do procesu zarządzania spotkań, do podejmowania decyzji strategicznych, działać etycznie i dodać nowy impuls procesowi spotkań.

Program Event Planner Certified lub poświadczone event planner Oczywiście zachęca uczestników do kontynuowania swojej edukacji lub pracy, zwiększenia ich wkładu w branży i osiągnąć kredyt i uznanie za ich wkład w różnych branżach. Zdarzenie lub Certified Meeting Planner poświadczeń jest przyznawane na podstawie doświadczeń w przemyśle i trudny egzamin pisemny.
Artykuł dzięki:

Author: salekonferencyjnekrakow.pl

Share This Post On