Wirtualne wycieczki

Wirtualne wycieczki

Wirtualne wycieczki

W obecnym czasie bardzo wiele osób chce podróżować, jednak koszty takich wycieczek są tak wysokie, że jeśli ludzie mają taki wybór, żeby o wiele tańszym kosztem coś pozwiedzać, to na pewno z tego korzystają. W naszej firmie organizujemy wirtualne wycieczki, podczas których możemy spokojnie się dowiedzieć o wszystkim. Im bardziej zaawansowany sposób wyświetlania filmów tym większe przeżycia. Jeśli kto tylko chce coś ciekawego zobaczyć, wówczas wystarczy zwykły film podróżniczy, w którym bardzo wiele można się dowiedzieć. Mnóstwo osób jednak przychodzi do nas po to, żeby coś przeżyć. W tym celu oferujemy filmy w 3D, żeby każdy, kto chce się wczuć w sytuację, mógł to zrobić przy pomocy tego rodzaju filmu. Od niedawna jednak w naszej ofercie są projekcje 5D.

To niezwykły sposób przeżywania podróży w innym świecie. W tej sytuacji na przykład jak jedziemy przez wertepy, ponieważ taki mamy teren w zwiedzanym miejscu, siedzenie uczestników kołysze się i podskakuje, omija krzewy, żeby się nie zderzyć. W takiej sytuacji ludzie siedzący w fotelach mają poczucie, że faktycznie uczestniczą w niezwykłej przygodzie. Podjeżdżamy do wodospadu to na skórze można poczuć delikatny pył wodny. Wiatr, który rozwiewa krzewy czy firanki w jakimś miejscu, rozwiewa również włosy osób oglądających. To tak niezwykły sposób wirtualnych podróży, że faktycznie ludzie mają poczucie, iż tam są i uczestniczą w zwiedzaniu. Wspaniałe jest to, że nie jesteśmy zakurzeni po zwiedzaniu pustyni czy nasze fotele szybko reagują unikami, gdy trafimy na dzikim zachodzie na strzelaninę.

Po takiej projekcji ludzie wychodzą z niezwykłymi wrażeniami, ponieważ mieli wrażenie, jakby faktycznie byli w miejscu, które oglądali. Tego ro dzaju projekcje cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ dają one najlepsze wrażenia po zwiedzaniu.

Artykuł dzięki: